Üvey Kızımı Sikiyorum

Merhabalar, Arkadaşlar Ensest hikayeler sonuçu.. Bende Üvey kızımı siktim!; ) Bundan bir sene evvel ikinci kez evlenmiştim benim yaşım 26 karımın yaşı ise 42’ ydi bizimkisi tamamiyle bir parasal kazanca dayalı evlilikti aksi durumda benim o kadınla evlenmem olası olamazdı. Fakat bakımlı ve güzelde bir kadındı. Benimle evlenmesi koşuluyla şirketine sahip olabileceğimi söylemişti ben de evlendim ve o malın mülkün ortakçısı oldum bir senedır de bir şekilde ilişkimizi sürdürüyoruz. Ben nasıl olsa yakında menapoza girer diye bekliyorum.

Dilerseniz hikayeme başlayım sözü çok uzatmadan. Ben bundan bir kaç sene evvel eşimle parasal imkansızlıklar nedeniyle boşanmıştım. Daha doğrusu o beni param olmadığı amacıyla boşamıştı diyelim. Ben de ona sinirle kendime paralı bir eş aramaya başladım bir internet sitesinde gezinirken orada 40-45 yaşlarında bir kadınla tanıştım uzun vakit konuştuk ve paralı birisi bulunduğuna inandım sonra da onu kendime aşık ettim ve buluşma kararı aldık. Görüştüğümüzde beni görünce derhal esasen ipleri serdi ve tamam dedi evlenelim. Bu benim aradığım bir şeydi ve işler o kadar süratli ilerliyordu ki onun ile ilgili bildiğim tek şey parasının şirketinin bulunduğu ve de üniversite son katagoride olan bir kızının bulunduğuydu. Kocası seneler evvelce ölmüş bu daha hayatını yaşamış ve bundan sonra durulmak içersinde evlenmeye karar vermiş neyse bir evlendik ve ben düğünümüzde kızıyla tanıştım bu kadar beklemiyordum ama benden iki yaş ufak bir kızı vardı taş gibiydi. onu görünce kendimden geçtim ve içim ılık ılık oldu annesine bak kızını al şeklindeydi ve çok etkilenmiştim biz evlendikten bir kaç ay sonra onunda okulu bitti ve bizimle yaşamaya başladı. evin içersinde seksi bir bomba gibi geziniyordu. ben her annesiyle yatarken onu hayal ediyordum

evin içersinde kısa şortlarla mini eteklerle askılılarla gezdikçe benim aklımı başımdan alıyordu sanki bilerek bunu yapıyormuş gibi ama ben birşey yapamıyordum.bu da beni kahrediyordu aşağı yukarıya bir seneye yakın bu tür geçti ve bundan sonra dayanamaz duruma gelmiştim ben ve bundan sonra bir şeyler bende tak etmişti. bir gün tekrar eşim evde yoktu ve ben eve erken geldim.Annesi geç geleceğini söyleyim evden çıkmış ben içeri girdiğimde de üvey kızım bana ben de banyoya giriyorum dedi ve gitti bu beni heyecanlandırmaya başlamıştı ve kendimi tutamayarak yukarıya çıktım banyonun kapısı önüne geldiğimde kapının yarım açık bırakıldığını gördüm açık kalan bölümden bakınca onu duş alıyorken gördüm ve kusursuz bir vücudu vardı beni azdırmaya yetmişti bile arkası dönük ayaktaydı ve kalça kıvrımları beni iştaha getirmişti. ben de dayanamayarak içeri girdim ve kese yapmamı istermisin dedim o da olabilir gel dedi ve oturdu sırtı dönük bir şekilde bana doğru oturdu. ben onu keselemeye başladım fakat dokundukça içim garip bir şekilde gidiyordu galiba bir kaç dakika keseledim ki bundan sonra kendimi tutamayıp boynuna bir öpücük kondurup ona sarıldım benim üzerimde ıslanmıştı sarılınca ama ellerimle göğüslerini tutuyor bir yandan da boynundan öpüyordum ilk evvelce biraz kıpırdandı istemiyormuş gibi ama kendininde bunu istediği belliydi ve bana karşı koymamaya başladı. ben de bunu fırsat bilip ona daha sıkı sıkı sarıldım ve onu ayağa kaldırdım o da bana doğru döndü ve dudaktan öpüşmeye başladık. o anı anlatamam çok güzeldi ve üstelik te garip derece de seksi öpüşüyordu. dili benim boğazıma kadar girmişti ben de ellerimle kalçalarını sıkmaya başladım ben kalçalarını ve memelerini sıktıkça o beni daha çok ateşli bir şekilde öpüyordu ve bundan sonra üzerimdekilerini de çıkarmanın vakitı gelmişti ve ne var ne yok hepsini çıkardım ikimizde banyoda çırılçıplaktık ve sevişiyorduk. ben daha beklemedim ve onu domalttım sonra arka kısmına  geçip sikimimle alıştırdıktan sonra amı sulanınca girmeye başladım o kadar dar ve kılsız bir amı vardı ki siktikçe sikesim geliyordu ben siktikçe de onun amının suları akıyordu sonra onu kucağma alıp odaya götürdüm orda omuz bacak yaptım ve bir güzel sikiştik çok güzeldi ve üvey kızımda bundan sonra benim olmuştu. haftada bir ya da on beş günde bir annesini sikiyorum ama neredeyse her gece üvey kızıma kayıyorum. henüz annesinin pek ayıktığı yok ama umarım da ayıkmaz bu şekilde hem paranın içersinde hem de seksin içersinde günlerimi geçiriyorum şu şekilde eski evliliğime dönüp bakıyorum da o vakit çok üzülmüş kendimi perişan etmiştim bugün bunun ne kadar kötü bir düşünce bulunduğunu anladım doğrusu.

Sex hikaye - Seks hikayeleri - Sikiş hikayeler:

  • Uvey kızımi sikiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir