Tatilde Kendimi Siktirdim Fena

Merhabalar, arkadaşlar Ben olgun bir bayanım.. Sikişmek için yaratıldım gibi birşey: ) Sex yapmayı çok seviyorum o yüzden devamlı sex hikayeleri sitesinden hikaye okuyordum.. Yazma zamanım geldiğini düşündüm bende yaz Tatilinde Geçen sene kemerde tatil amacıyla güzel bir otele 2 çocuğumla birlikte gittim. Kocam hep çalıştığı amacıyla tatile hep çocuklarımla yalnız çıkarım. Otobüsle gece yolculuğundan sonra otele ulaştık. İşlemlerimizi yaptırdıktan sonra odamıza yerleştik. Çocuklar uykuları bulunduğunu söyleyip yattılar. Bende kara bikinimi giyip güneşte uzanmak amacıyla sahile gitmeye karar verdim. Aşağı inince oteli öğrenmek hedefi ile dolaşmak istedim. Restaurant nerdedir, barlar nerdedir diye… daha alt kata inince spa ve hamam levhasını gördüm.
Masajı sevdiğim amacıyla dikkatimi çekti ve fiyatları öğrenmek amacıyla derhal o bölgeye yöneldim. Spanın girişinde güzel bir bayan vardı. Onunla selamlaştıktan sonra bilgi almaya başlismim. Nerede ne var anlattıktan sonra dolaşmak amacıyla yanından ayrıldım. Hamam seksiyonuna atlattıktan sonra kapının dışına gelen gülüşme sesleri dikkatimi çekti ve kapıyı yavaşça açtım. Ortadaki göbek taşının üzerinde turist bir kız yarı çıplak bir vaziyette uzanmış, genç ve yakışıklı saseneabilecek belinde peştamalıyla bir erkekte üzerine köpükler atıp vücudunu ovmaktaydı. Kapının açıldığını duyunca gülüşme meraklı bir bakışa konumunu bıraktı ve ben ne vakit uygun olacağını şaşırarak sorabildim. Genç adam derhal kendini toplayıp bana dışarıdaki soyunma dolaplarından birine bikinimi koyabileceğimi, oradaki temiz peştamallardan birini örtünmemi ve 5 dakika sonra uygun olacağını söyledi. Bende şaşkınlığımı üstümden atıp derhal soyunma odasına geçtim. Temiz bir peştamal aldıktan sonra üstümdeki küçücük 2 parçadan meydana gelen bikinimi çıkarıp peştamalı sardım ve hamam kısmına geçtim. Az evvelceki turist kıza çırılçıplak vaziyette su döktükten sonra sarması amacıyla yeni bir peştamal sunarak hamamdan gönderdi. Bende kurnanın yanına oturup göbek taşını temizlemesini ve benim amacıyla hazırlamasını bekledim. Temiz bir peştamal serdikten sonra başımın altına koymak amacıyla katlanmış bir peştamal koydu ve beni çağırdı.
Ben tam uzanırken bana üstümdeki peştamalı çözmemi söyledi. Bende denileni yapıp yüzü koyun taşa uzandım. Peştamalı üstüme hafifçe örterek su dökmeye başlayınca sıcak suyun tesiri ile rahatlamaya başlismim ve gözlerimi kapatarak kendimi genç adamın hareketlerine bıraktım. Üstüme bolca köpük yaptıktan sonra benimle konuşmaya başladı. Karşılıklı tanışma ardından ben az evvelceki kızın sesinin dışarıdan duyduğumu ve ne olup bittiğini merak ettiğimi söyledim. İsminin Ahmet bulunduğunu öğrendiğim genç adam bana biraz suskunluktan sonra dokunduğu yerler amacıyla turist kızın bu sesi çıkardığını söyledi. Bende o vakit bana da aynı şeyi yapmasını istedim. Ahmet benim emin olup olmadığımı kavramak istercesine bakıp kısaca peki o vakit dedi. Sırtımda dolaşan elleri biraz sonra bacaklarımda dolaşmaya başlamıştı. Bu da çok hoşuma gitti. Biraz sonra baldırlarımdan yukarı yavaşça elleri çıkınca heyecanlanmaya başlismim. Ahmet benim sessizliğimden cesaret alarak elini amcığıma attı ve okşamaya başladı. Bense beğenilenmeye ve yavaşça inlemeye başlamıştım. Şuana kadar kocamdan diğersının eli o bölümde dolaşmamıştı. Ahmet bana sırt üstü yatmamı söyleyince derhal dönüp sırt üstü yattım ve olacakları beklemeye başlismim.
Gene köpük yaptıktan sonra göğüslerimi ovmaya başladı. Artık ben kesik kesik inlerken Ahmet başucuma çömelmiş bana beğeni vermekle meşguldü. Gözlerimi Ahmet’e çevirince peştamalının altında hiçbir şey olmadığını ve yarağının kalktığını gördüm. Bu beni iyice azdırmıştı ki tam o sırada elimi Ahmet’in yarağına attım. Başka bir erkeğin yarağını ilk kez tutuyordum. Ahmet yavaşça kalkıp hamamın kapısını kilitledikten sonra yanıma geldi. Ben esasen oldukça hazırdım. Ahmet önüme diz çöküp yarağını esasen hazır olan amıma aniden soktu. Ben yediğim yarağın tadıyla inlemeye başlamıştım oldukça. Ahmet’in benden evvelce diğer bayanlarla birlikte bulunduğu geç gelmesinden belli olmuştu. Amıma her yüklendikçe ben beğeniten inliyordum ve belim gelmeye başlamıştı. Çığlıklarım dışarı duyulmasın diye Ahmet eli ile ağzımı kapatmıştı. Biraz sonra Ahmet gelmeye başladığında ben kaç kere belimi getirdim bilmiyordum. Bu sikişme tam olmuştu ve benim ismim atacak halim kalmamıştı. Ahmet beğenip beğenmediğimi sorunca kendine bir öpücük verdim ve üstüme biraz su döküp dışarıya kendimi attım. Artık bende kocamı aldatmıştım ama aldatmaya değdiğini ve güzel bir başlangıç bulunduğunu biliyordum. Artık bundan sonra daha rahat olabilecektim ve yeni maceralar yaşam sürdürmek istiyordum. Bu duygularla sahilin yolunu tuttum.

2 Replies to “Tatilde Kendimi Siktirdim Fena

  1. Mrb ben masör kerem alanyadan evli bekar dul turbanlı mutsuz bayanlar arayın tanışalım mutlu bir doyumsuz bir gece geçirmek dileğiyle arayın

  2. Merhaba Ben Ispartadan Kadinin Dilinden Anlayan Deneyimli Sex Partnerim Mutsuz Bosalamayan Sert ve Sinirsiz Iliski Icin Bayanlar Arasin 05 Numaram Gizliye Acik Sanal Ve Real Gorusuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir