Tarlada Güzel Sikildim

Ailem bundan sonra bir evladımın olmasını çok istiyorlardı. Dost toplantılarında Abdullah ne vakit evladımız olacak dediğinde, bende hep bir vakityi bulunduğunu söylüyordum. Ben gelenekselci değilim. Hemen evlenip bir kaç deneyimden sonra, hamile kalan bir kadın istemiyordum. Fakat delikanlı sahibi olmak ta evliliğin bir ihtiyacı idi. Evliliğimizin üstünden bir sene işlemişti. Eşim ile konuştuğumda bundan sonra bir evladımızın olması düşüncesini ona sordum. O da hiç tereddüt etmeden olur yanıtı vermişti. Ben bir küçüklığa sahip olmak amacıyla, tesadüflere hiç ehemmiyet vermeyen biriyim. Canımızı yapar iken bile bir manası olması gerekliliğini düşünmekteydim. Eşim ile bir termal otele gidip iki gün vakitsince, ortamında aile havuzu tespit edilen bir odada kaldık. Sıcak iyileştirici suyun, ikimiz üstünde tesiri tartışılmaz bir gerçekti. O iki gün bol, bol sıhhatli ve benim amacıyla enerji veren yiyecekler ile beslenip seks yaptık. Gerçekten unutulmaz bir iki gün işlemişti benim amacıyla. Her ikimiz içersinde ilerisinde manası büyük olan bir çalışmaydı. Sadece seks yaparak beğeni alabilmek yerine, o gece.

Aylar sonra eşim bana müjdeli haberi vermişti. Abdullah ben hamileyim sanırım dediğini hatırlıyorum. Bundan sonra bundan sonra baba olmaya aday olmuştum. Bu benim amacıyla tanım edilemez bir mutluluk bulunduğunu söylemek isterim. Fakat erkek olarak alıştığınız yaşam düzeni bir anda değişmeye başlıyordu. Eşinizin karnı şiştikçe bundan sonra eşinize dokunamıyordunuz. Bir hekim arkadaşıma bunu sorduğumda, bu tamamiyle hatalı bir algı bulunduğunu, zira hamileyken de seks yapılacağını söylemişti bana. Fakat ben küçüklığa bir şey olmasın diye sorduğumda. Gülerek hiç bir şey olmaz, aksine doğru pozisyonlarda seks yaşantınıza devam edebilirsiniz demişti.

Konuyu karıma açtığımda o biraz çekinmişti. Sadece oral seks ile yetinmem gerekliliğini söyledi. İnternet üstünde tespit edilen eğitici videoları izledikten sonra, karım bu konudaki ön yargısını kırmıştı. Bir akşam işten eve dönmüştüm. Yaklaşık bir kaç aydır hiç seks yapmıyordum. Eşimin bedeni aniden sikimin kalkmasına namacıyla oldu. Ona gülerek baktım ve istersen bu gece deneyelim dedim. Eşim ise sence doğru olur mu? Diyerek yanıt verdi. Ben ise çok derine sokmam olur biter dedim. Karım ile salonda öpüşmeye başlamıştık. Ben aylar sonra bu tür güzel bir yemeğe yeniden kavuşmanın vermiş bulunduğu hasret ve bedenine yine dokunduğum amacıyla çok mutluydum. Eşim yere çömelerek, yarağımı ağzına aldı. Taşaklarımdan yarağımın başına kadar olan bölümünü yalamaya başlamıştı. Yarağım bir tüfeğin sapı kadar sert olmuştu. Sonra eşimin arka kısmına  geçtim. Amı sulanmış ve büyümüştü. Yarağımı bir kaç hamleden sonra yavaşça amına soktum. Eşim hala korkuyordu. Ayakta sikişiyorduk ben yarak darbelerimi yavaş ve beğeni alarak atıyordum. Bir yandan büyümüş ve yetişkinleşmiş memelerini okşuyordum. Eşim ise amına giren yarağımın vermiş bulunduğu beğeni ile kendinden işlemişti.

Sonra sikiçi hızlandırmak amacıyla, sırt üstü halının üstüne yataırdım. Sonra bacaklarını omuzuma koyup sikmeye başladım. Yarağım amda girip çıkarken, karım büyümüş memelerinin ucunu emiyordu. Sonra üstüne abanmak ister gibi oldum ve karım hayır Abdullah evlada zarar gelir abanma lütfen dedi. Sonra her iki elimi yumruk yapıp, güç alarak sikimle karımın amına girip çıkmaya devam ettim. Sikiş hızlandıkça salonun içi beğeni seslerimizle yankılanıyordu. Kendimden işlemiş ve mutlu bir hal almıştım. Sonra aniden taşaklarımın dbulunduğunu hissettim. Karıcım boşalıyorum sanırım dedim, karım ise boşal aşkım diye yanıt verdi. Birden döllerimi karımın amının derinliklerine boşalttım. Aylar sonra boşalmayalı çok olmuştu ve karım bana döl gölü yaptım amımı diyerek takılıyordu. Gerçekten uzun vakit sonra seks yapmanın keyfine varmıştım

Sex hikaye - Seks hikayeleri - Sikiş hikayeler:

  • tarlada sikiş
  • Güzel sikiş hikayeleri
  • mevsimlik isci seks itiraf
  • serada sikiş hikaye
  • Tarla işcisi seks hikayeleri
  • tarlada sikis hikayeleri

2 Replies to “Tarlada Güzel Sikildim

  1. ıhlamur kent cartopu cd tlıaf city avm odunpaarı eskısehır cok yalnızım ısım gızem yanıyorum ara

    1. KONYA MERKEZDE MUTLU OLMAK İSTEYEN HANIMLAR ARAYIN ÖZELE AÇIK VEYA MAİL ATIN TANIŞALIM HER KONUDA MUTLU EDYİM SİZLERİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir