Suriyeli Komşumu Çatur Çutur

Merhabalar arkadaşlar.. Uzun zamandan beri erotik hikayeleri takip ederim ancak ilk defa yazma talebi duyuyorum. Benim ismim Şükrü, apartmanda yöneticilik yapıyorum. Yaşım otuz beş (35) ve boş zamanlarımda bahçe ile uğraşmayı çok seviyorum. Evliyim ve karımın adı Semra. Bankada çalışıyor ve gündüzleri tek başımayım. Kahve alışkanlığım yoktur ve rahatım yerinde. On senelik evliliğimiz harika sürüyor ve her geride bıraktığımız gün daha da mutlu olduğumuzu fark ettim. Boyum 177 cm ve hafif göbekliyimdir. Ne kadar spor yapsam da göbeğimden kurtulamismim ve bundan sonra onunla barışık olmayı seçtim. Evlilik sene dönümü tarihi yaklaşıyor ve bende onun amacıyla güzel bir sürpriz düşünüyorum. Dışarıda akşam yemeği ve ardından güzel manzaralı yerde kahve keyfi olabilir.
Evlenme sene dönümü olacağı gece dışarı çıkardım karımı ve dekolteli elbise giyindi. Erkeklerin dikkatini fazlasıyla çekmeye başladı ve kalçalarının dolgun olması dışarıdan aşırı şekilde belli oluyordu. Alkollü gece kulübüne gitmek istedi ve o bölgeye götürdüm. Çılgınlar gibi eğleniyorduk ve dans ediyorduk. Muhteşem şekilde eğlendik ve karım Semra aşırı şekilde sarhoş oldu. Ayakta zor duruyordu ve bende bundan sonra gitme vaktinin yaklaştığını düşündüm. Valeden arabayı aldım ve evin yolunu tuttum. Karım ön koltukta kendisinden geçti ve adeta amcığı meydandaydı. Apartmana geldik ve zorla eve kadar çıkardım.
Arabada telefonumu unutmuştum ve aşağıya inerken yeni taşınan komşumuz ile denk geldim. Çok alkollüydüm ve çekici bir kıyafet ile beni evine çağrı etti. Bende hayır demedim ve karşımda bacaklarını sergilemesi tahrik etti. Alkollü olduğumu anladı ve eşinin beş sene evvelce vefat ettiğinden bahsetti. İyice bacaklarını açtı ve bende seksiliğinden bahsettim. Gizli kalması şartıyla seks yapacağımızı vurgulismim ve kabul etti. Hemen yatak odasına geçtik ve dolgun memelerine yapıştım. Yaşı olmasına karşın harika fiziği vardı ve amcığının ıslaklığı yardımıyla kalın penisim adeta amacıylae doğru kaydı. Hızlıca sokuyordum ve bir an olsun boş boş bırakmıyordum. O gece iki defa siktim ve spermlerinin hepsini yutturdum. Bu konuyu eşimden gizledim ve kaçamak gerçekleştirme bana çok iyi geldi.

Sex hikaye - Seks hikayeleri - Sikiş hikayeler:

  • sikis hikaye kiraci komsu karim
  • sks hikaye suriyeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir