Sahilde Rus Kızla Sikişiyorum

 

Ben kendisine ait şirketi olan bir kadınım. Maddi durumum da güzelliğim de çok yerinde. İşlerim çok iyi gidince ben de ilk senenin sonucunda bir vatan dışı tatiline çıkmak istedim. Bu arada evliyim ama eşim iş amacıyla diğer bir şehirde. Son aldığım haberlere göre eşim de bu iş gezisinde beni aldatmaya başlamış. Esasında ilk duyduğumda kocamdan boşanmayı düşündüm ama daha sonra ben de onu aldatarak intikam almaya karar verdim. Biraz baş dinlemk biraz da dolaşmak amacıyla ben de tatile çıktım. Yabancı dilim falan da çok iyidir oralarda kendimi siktirecek birilerini bulurum diye düşünüyordum. İşte esasen bir değil iki erkek doğrulusunda sikildim ve bundan çok beğeni aldım. Bu tatil benim amacıyla büyük bir beğeni durumuna geldi. Artık hazırsanız sizlere de hikayemi anlatmak istiyorum.

Neyse kocamı boşamadım ve onun parasını yemeye aynı vakitte da ondan intikam almaya karar verdim. Ben de derhal kendime bir vatan dışı tatili armağan ettim. Lüks bir otelde yer ayırttım ve derhal gidip otelime yerleştim. Bu tatilimin benim amacıyla beğenie dönüşeceğinden şimdilik haberdar değildim. Çünkü ilk defa iki erkekle aynı anda sikişecektim. İşte derhal o beğeni dolu anları anlatmaya başlayayım. Bu tatilde kendimi hiçbir şekilde kısıtlamayacağıma dair kendi kendime söz vermiştim. O gün sahilde güneşleniyordum ki yanıma biri yaklaştı. Sanırım benim turist olduğumu anlamamıştı. Beni oranın yerlisi sanıp sohbet kurmaya başladı. Zaten ben de biraz yabancı kadınları andırırım bu yüzden benim hakkımda öyle düşünmesi de çok normal. Hemen ona tatlı dille burada turist olduğumu ve tatil amacıyla geldiğimi anlattım. Onunla çok eğlenceli bir sohbete başladık. Zaten oldum mümkün yabancı adamları çok beğenmişimdir çok eğlenceli sohbetleri vardır.

En sonucunda adamın aklına benim evli olup olmadığımı sormak geldi. Ama ben de yalan söyledim ve boşandım dedim. O gün samimiyetimizi iyice arttırdık ve ertesi gin buluşmak amacıyla sözleştik.Beni çok güzel bir yere götüreceğini söyledi. Neyse ertesi gün oldu ve plajda buluştuk. Yanında bir arkadaşını daha getirmişti. Biraz uzak bir plaja doğru beraber yola çıktık. İki erkekte aslında çok çekiciydi hangisiyle sikişeceğime inanın karar verememiştim. Gideceğimiz yere ulaştığımızda burada bizden diğer kimsenin olmadığını gördüm ve yaşayacaklarımızı anladım. Beni bir heyecan sarmıştı. Yanımızda alkol de getirmiştik ve içmeye başladık. İçtikçe birbirimize daha da yaklaşıyorduk. Daha ben nasıl olduğunu anlayamadan ilk tanıştığım adamla öpüşmeye başladık. O sırada öteki de bikinimin üzerinden amımı okşamaya başladı. Sanırım bir takım seks yaşayacaktık.

10 dakika sonra üçümüz de tamamiyle çıplaktık ve sevişmeye başladık. Biri dudaklarımı öperken öteki amımı yalıyordu ve bundan büyük beğeni alıyordum. Ön sevişmemiz 20 dakika kadar sürdü. Daha sonra adamlar ayağa kalkıp bana yarraklarını yalattılar. Ben biraz yaladıktan sonra da ilk tanıştığım adam yere uzandı. Ben de onun yarrağının üstüne oturarak amıma aldım. Biraz zıpladıktan sonra siğer adam arkama yanaşmaya başladı. Ama o an biraz korktum zira yarrağı çok büyüktü ve göt deliğime sığması mümkün değildi. Adam nasıl yaptı bilmiyorum ama bir şekilde canımı acıtmadan o yarrağı götüme sokmayı başardı. Daha sonra da ikisi aynı anda sikmeye başladılar. İlk defa hem amımdan hem de götümden aynı anda sikiliyordum ve bu çok beğeni veiyordu. Dakikalarca gidip geldiler en sonucunda da üçümüz aynı anda beğeni çığlıkları arasında orgazm olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir