Sabaha kadar Ağızıma Boşaldı

Merhabalar. Arkadaşlar. Üniversite amacıyla İzmir’e gelmiştim memleketim Kayseri’den. Kayseri gibi bir yerden sonra İzmir bana garip lüks gelmişti. Kayseri’de fena sayılmazdı bizim amacıyla ama İzmir gibi bir yer görmemiş olduğumuzdan sıkılmıyorduk orada. Yoksa İzmir gerçekte görkemli bir kentdi. Bir kere denizi bile yetiyordu bu kenti sevmeye. Üniversitenin ilk katagorisinde hem ders çalışıyor hem de eğleniyordum. Sürekli üniversitemin bitmesinden sonra burada yaşama fikri aklımdaydı. Üniversiteyi bitirecek ve askerliğimi yaptıktan sonra derhal İzmir’de iş bulup buraya yerleşecektim ama üniversitenin ilk yılı bittikten sonra bu hayalim suya düşer gibi oldu.

Bizimkilerin parasal hali biraz sıkışmıştı. Tabii kent dışında olduğumuzdan benim masraflarımda biraz çokydı. Genellikle İzmir gibi bir kent olunca masraflar biraz daha kabarık oluyordu. Ancak benim içimde ki İzmir sevgisi bu noktaya gelmişken derhal ayrılamazdım. O yüzden bir iş bulacaktım ve ailemin gönderdiği paranın yanına kendi paramı da ekleyerek onların yükünü hafifletecektim. Bizimkiler evvelce karşı çıktılar derslerimi ihmal ederim diye düşündüler ama sonucunda bundan diğer deva olmadığını görüp kabul ettiler. Yaz devresi bittikten sonra bende iş aramaya başladım ama sabah okuduğum amacıyla akşam çalışacağım bir iş olması lüzumiyordu.
Birkaç hafta sonra bir barda vale olarak çalışacağım bir iş buldum. Gittim görüşbütün, yaşım gençti biraz ama halimu anlatınca onlar da bana hak verdiler. İşe alınmıştım, çok iyi bir para kazanacaktım. Bir de üzerine bahşişler falan gelince ailemden bile yardım almadan geçinirim diye düşünüyordum. İşe kısa bir vakit ortamında alıştım ama uyku düzenimi çok etkiliyordu. Diğer işlere göre daha geç bitiyordu yeri geldiği vakit sabah gün ışırken eve gittiğim bile oluyordu. Dersleri kaçırmaya başlamıştım ama kazandığım para o kadar tatlı geliyordu ki bu işten de kopamıyordum. Bir vakit sonra okulu iyice sallamaya başlamıştım. Normalde hep başarılı notlar alan ben bundan sonra geçip geçmemeye bakıyordum. Geçecek kadar not alabilmek bile bana başarılı geliyordu.

Okula gittiğim vakitlarda ise gözlerimde mor halkalar oluyordu. Genellikle bir dersten sonra dayanamıyor ve katagoride uyuyakalıyordum. Arkadaşlarımda bu işten vazgeçmemi söylediler ama vazgeçemedim. Aralık ayının ortalarındaydık. Herkes yılbaşı planı yapıyordu ama ben gidemeyecektim. Yılbaşında müthiş bir bahşiş alabilirdim. 1 haftada çıkardığım bahşişi bir gecede alma olsılığım bile vardı. Para adeta gözümü kör etti. Aralık ayının ortalarındaydık tekrar bir haftasonu Cumartesiyi Pazara bağlayan gecedeydik. Bir bayan çıktı mekandan, içkiyi çok kaçırdığı amacıyla patronunda içten müşterisiydi özel olarak benim onu eve bırakmam istendi. Arabaya bindirdiler ve bende şöför koltuğuna geçtim.

Kadın alkollüydü ama tekrar de kendisini biliyordu. Çok çok sarhoş değildi. Adresini aldım kendisinden ve aracını sürmeye başladım. Kadın evvelce bir konuşma yaptı telefonuyla gideceğimiz yol biraz uzaktı yani yarım saatlik bir uzaklık vardı araba ile o yüzden susarak gidilmeyecekti. Ben korkuyordum açıkcası muhabbet etmeye varlıklı birisiydi ve aşırı havalıydı o yüzden tersleme olsılığı çok yüksekti. Ancak beklemediğim bir şekilde muhabbeti o açtı.

Bana “Yaşın kaç senin?” dedi.
Bende “19 efendim.” dedim.
Gülümseyerek “Gençmişsin.Neden çalışıyorsun burada? Okumuyor musun?” dedi.
Bende “Okuyorum ama parasal durumlardan ötürü çalışmam lüzumti.” dedim.
Kadın “Yaa, üzüldüm bak.” dedi.

Konuşmaya devam ettik bu arada, isminin Gülcan olduğunu öğrendim. Kendinden bahsetmeye başladı aniden 39 yaşındaymış ve evlenip boşanmış. 1.65 boylarında, sarı saçlı, beyaz tenli, büyük göğüslü ve dolgun kalçaları olan bir kadındı. Yüzü çok güzeldi, göğüslerinde büyük olasılık estetik vardı ama baştan aşağıya çok natural duruyordu. Gülcan bana “Ben de gerçekte çok yoksul bir ailenin çocuğuydum ama ben kendi kurnazlığımla yendim yoksulliğimi evvelce kendime varlıklı bir koca buldum ve evlendim. Sonra binbir türlü plan yaparak onu suçlu bırakıp boşandım. Yüklüce bir oran tazminat aldım ilaveten birkaç işyeri ve evde benim olmuştu. Boşandığımda 27 yaşındaydım ve o günden sonra kendi zekamla o parayı katlayarak arttırdım.” dedi.

Bende “Gerçekten güzel bir yaşam hikayesi. Boşanma olmasaymış daha iyi olurmuş tabii.” dedim. Konuşa konuşa evine kadar geldik. Arabasını bahçeden içeriye bıraktım. Kapattım arabayı ve inip kapısını açtım. Ayağa kalktı ve bana tutunduktan sonra onu kapıya kadar götürdüm. Kapıyı açtı ve içeriye girdik. Kendisini odasına kadar bırakmamı istedi. Girişte ki düğmelerden birisine bastı ve aniden ev aydınlandı. Merdivenlerden üst kata çıkarttım onu ve odasına bıraktım. Tam gidecekken “Bekle.” dedi. Bana doğru yaklaştı ve duvara yaslayıp “Bu geceyi boş geçmek istemiyorum.” dedi. Artık iyice yakınlaşmıştık. Amı pantolonumun üstünden sikime değiyordu adeta.

Bana kendisini iyice yapıştırınca “Gitmem lazım, patron bekler.” dedim. Gülümseyerek “Ben hallederim.” dedi. Kendimi koyuverdim o andan sonra ve öpüşmeye başladık çılgınca benden 20 yaş büyük bir bayan ile delice öpüşüyorduk. Saçlarını okşamaya başladım bir yandan, kucağıma aldım ve yatağa bıraktım. Üstünde tek parça beyaz bir elbise vardı. Askılarını düşürdükten sonra üstünden hafifçe çıkarttım. Sütyen giymemiş altında yalnızca kahverengi bir külot vardı. Desenli, gayet sexy bir külottu. Göğüslerini yalamaya başladım, ben göğüslerini yaladıkça o da başımı iyice kendisine doğru bastırıyordu. Büyük göğüslerini okşarken sikim esasen pantolonumun içersinde acı çekiyordu. Gülcan hanım “Bir dakika.” dedi.

Üstünden kalktım. Kemerimi çıkarttıktan sonra pantolonumu çıkartmaya başladı. Bende gömleğimi kısa vakitde çıkartıp kıyıya attım. İç çamaşırlarımla kalmıştım karşısında külotunu çıkartmamı istedi. Hemen çıkartıp kıyıya attıktan sonra amını yalamaya başladım. Amını yalamam onu müthiş beğenie getirmiş olacak ki çarşafları yırtarcasına çekiştiriyordu. 7-8 dakika ortamında orgazm oldu ve yatakta soluk soluke yatmaya başladı. Bende yanına uzandım ve beklemeye başladım. Kendi istemediği prosese bir atak yapmayacaktım. Bir vakit sonra kalktı yataktan ve odadan çıktı. Daha sonra yeniden içeriye girdiğinde elinde bir prezervatif kutusu vardı. Birkaç adetsi kullanılmıştı yalnızca içersinden bir adet çıkarttı ve kıyıya attı. İç çamaşırlarımı da çıkarttıktan sonra sikimi eline alarak okşamaya başladı. Bir yandan da küçük küçük yalıyordu.

Sikim iyice büyümeye başladıkça onunda gözleri açılıyordu. Prezervatifi aldı kenardan ve sikime geçirdikten sonra kucağıma çıktı. Ben yatakta sırt üstü yatarken o da kucağıma oturmuş üzerimde hopluyordu. Müthiş bir beğeni alıyordum, daha evvelce birkaç kızla sevişmiştim ama bu kadar beğeni almamıştım. İşini gerçekte iyi biliyordu kendisi ve kucağımda hopladıkça göğüslerinin sallanmasını izliyordum. Bir ara ellerimi kalçalarına attım. Müthiş bir yumUşaklık vardı ve ben okşadıkça o beğenie geliyordu. Ara sıra kalçalarına tokatlar atıyordum ve her tokatımdan sonra “Ah!” diye bağırıyordu. Yaklaşık 10 dakika kadar üzerimde zıpladı. Yorulmuştu ama ben boşalmamıştım. Zaten kız arkadaşlarımın en beğendikleri huyum buydu. Çok süratli boşalmazdım.

Tabii bunu Gülcan söyleyene kadar tam önemini kavrayamadım. Üzerimden kalktı ve yatağa sırtüstü attı kendisini şimdi biraz da o dinlenecek ve ben çalışacaktım. Bacaklarının arasına girdim ve bir adedini omzuma aldım. Daha sonra amına dayadım sikimi ve yavaşça girmeye başladım. Ben yavaş yavaş girdikçe o iyice azıyor, hazzın doruklarına ulaşıyordu. O kadar yavaştım ki sikimin tamamını amacıylae sokmam yarım dakikamı almıştı. Sonra aniden hızlanınca o da yüksek ses çıkarmaya başladı. Tırnakları göğüsümü acıtıyordu ama aldığım beğenii ikiye katlamıştı. Biraz daha siktikten sonra boşalacağımı anladım. İçinden çıkarttım sikimi ve prezervatifi çıkartıp göbeğine doğru boşalmaya başladım. Ben boşaldıkça oda eriyip bitiyordu. Kendimi yanına attım ve soluklanmaya başladım.

Bana bakarak “Sen gerçekte valesin değil mi?” dedi. Bende “Evet.” dedim. Gülümseyerek “Harikasın o vakit ya bu işi gerçekte yaptığını düşünmüşbütün.” dedi. Saat gecenin 3.30’uydu ve ben “Gitmeliyim.” dedim. Gülümseyerek “Kal burada lütfen.” dedi. Bende “Okula gitmem lüzum yarın.” dedim. Gülümseyerek “Ben bırakırım seni.” dedi. Zaten gidesim gelmemişti ve “Peki.” dedim. Gülcan kalktı ve duşa girip yıkanmaya başladı. Ben ise düşünüyordum yani bir valeyken nereye kadar gelmiştim. Beni bir jigolo sanıp sikişmişti ve şimdide burada kalmamı istiyordu. Ben bile inanamıyordum kendime her durumda birazdan ev arkadaşlarımdan birisi gelip beni uyandıracak diye düşünüyordum. Duştan Gülcan çıkıp yanıma geldiği vakit ise bunun gerçek olduğunu anladım. Saat 6.30 gibi alarmım çalmaya başladığında ikimizde uyanmıştık.

Pantolonumu derhal aldım ve cebinden telefonumu çıkartıp susturdum. Gülcan’a “Özür dilerim alarmımı unutmuştum.” dedim. Gülümseyerek “Önemli değil tatlım. Okula mı gidiyorsun?” dedi. Bende “Evet.” dedim. Gülcan “Tamam hadi hazırlanalım ben seni bırakırım.” dedi. Bende “ZAhmet etme ben otobüsle giderim.” dedim. Gülcan “Hazırlan dedim.” diyerek yataktan kalktı ve banyoya gitti. Daha sonra içeriye geldi ve kıyafetlerini giydikten sonra aşağıya indik. Arabaya bindik ama bu sefer şöför koltuğunda o oturuyordu. Önce beni eve bıraktı. Çıktım ve eşyalarımı aldım. Arkadaşlarımın hiç biri uyanmamıştı. Eşyalarımı aldıktan sonra yeniden aşağıya inip arabaya bindim. Gülcan “Dersine ne kadar var?” dedi. Ben “Normalde daha var ama ben otobüsle gideceğim amacıyla ama varırım diye erken kalktım.” dedim.

Gülcan “Peki o vakit, kahvaltı yapalım.” dedi. Sahilde bir kahvaltılık yere götürdü beni gayet lüks bir yerdi. Masalardan birine oturduk. Gülcan her şeyi söylemişti adeta bir kuş sütü eksikti masada kahvaltımızı yaptık ve bu arada uzun uzun konuşma fırsatı bulduk. Gülcan’a “Neden bilmiyorum ama şunlar bana hâlâ bir hayalmiş gibi geliyor. Ne bileyim yani geride bıraktığımız gün bir valeyken bugün nerelerde kahvaltı yapıyorum sayende.” dedim. Gülümseyerek “İşte bu tür oluyor bu işler birgün sana talih doğabiliyor. Senin paraya ihtiyacın var değil mi?” dedi. Bende “Evet.” dedim. Gülcan “Bu işi yapılabilirsin gerçekte ama biraz uğraşman lüzumiyor. En azından valelikten daha rahat bir meslek. Her gece çalışman lüzummeyecek sefa içersinde para kazanacaksın bir şekilde.” dedi.

Bende “Bilmiyorum ama yapılabilir miyim? Daha yaşım genç.” dedim. Gülümseyerek “Bu işi isteyen o kadar çok kadın var ki iyi siken gençler el üstünde tutuluyor. Sende fena değilsin birkaç dokunuştan sonra daha da iyi olabilirsin.” dedi. En sonucunda kabul ettim. Güzel bir yaşam yaşayabilecektim. Gülcan “Ancak bu işin bir kaç zorluğu da olacak.” dedi. Bende “Nedir?” dedim. Gülcan “Bunları burada bahsetmek doğru olmaz. Dersin kaçta bitiyor?” dedi. Bende “Öğlen 1’de çıkıyorum.” dedim. Gülcan “Tamam seni alacağım okuldan.” dedi. Kahvaltı bittikten sonra kalktık ve arabasına bindik. Beni okula bıraktığında her bireyin gözü üzerimizdeydi. Gülcan “Şunu al.” dedi ve bir oran parayı elime sıkıştırdı. Önce kabul etmek istemedim ama “Sana harçlık vermiyorum, gece yaptığın hizmetin karşılığı.” dedi.

Parayı aldım ve arabadan indim. Saymamıştım arabanın içersinde bu arada çok lüks bir araçtan indiğim amacıyla bütün gözler bendeydi. Açıkcası mutlu oldum. O kadar insanın bir anlık bana bakması iyi hissettirmişti. Kızların ne kadar lüks ve para meraklısı olduğunu bu türlikle idrak etmiş oldum. Yüz vermeyen kızlar bile bir anda en yakın arkadaşım olmuştu. Bir ara Gülcan hanımdan aldığım parayı sayabildim tam 500 lira vardı. Ders bittikten sonra dışarıya çıktım. Gülcan bekliyordu. Arabasına bindim ve sürmeye başladı. Bir yandan da sohbet ediyorduk. Gülcan’ın evine geldiğimizde indik aşağıya ve salona geçtik. Gülcan beni üçlü koltuğa oturttu ve hizmetçisinden bir kadeh viski vermesini istedi. Viskimi getirdi hizmetçisi ve ben bir yandan viskiyi yudumlarken onu dinliyordum.

Gülcan çantasından hesap cüzdanı çıkartıp bana verdi ve “Bundan sonra bu işlerden kazandığın paranı buraya koyacaksın tamam mı? Eğer müşterilerin büyük paralar yatıracak olursa da bu kartın hesap numarasını ver.” dedi. Teşekkür edip aldım hesap cüzdanını ve kartını çantama attım. Gülcan “Güzel şimdi sana bu işin eğlenceli yanlarından ve zorlu yanlarından bahsedeceğim.” dedi. Gülcan “Biliyorsun ben 27 yaşında eşimden ayrıldım. O günden sonra da hep senin gibi jigolo ve jigolo adaylarıyla birlikte oldum. Senden evvelce 2 adet genç erkeği de bu işe sokmuşluğum var. Birisi beceremese bile öteki çok iyi bir jigolo oldu ve şimdi müthiş paralar kazanıyor.” dedikten sonra duraksadı. Bana bakarak “Sende bu tür olabilirsin. Bunu bir beğeni olarak değilde iş olarak görmen lüzumiyor ilk olarak karşı tarafa ne kadar iyi şeyler verebilirsen o kadar iyi şey alabilirsin. Yani çalıştığın firmada sıksık verimli olman lüzumiyor ya, aynı bu işte de bu tür olmalısın.” dedi.

Sonra “Yoksa sönüp gidersin. Çünkü kadınlar yeri geldiği vakit makine gibi sıksık çalışan erkekler ister. Sana bir beslenme uygulaması ve ilaç vereceğim. Bundan sonra sağlıksız beslenmeyeceksin çok çok sporu da aksatmayacaksın. Çünkü hantal bir bedene sahip olursan iyi verim veremezsin. Her sabah koşacaksın, ilaveten güzel bir görüntü vermek amacıyla fitness yapman lüzumecek. Yani yattığın yerden karıları kızları sikip para kazanamazsın senin de birşeyler vermen lüzumiyor.” dedi. Bende “Tamam benim amacıyla buraya kadar problem yok.” dedim. Gülümseyerek “Güzel bir de bu işte ne kadar az kriterin olursa o kadar çok para kazanırsın.” dedi. Bende “Nasıl yani?” dedim. Gülcan “Yani ihtiyar kadınlarla birlikte olmazsan ya da ne bileyim birtakım fantezileri yapmazsan alacağın para o kadar düşer. Müşterilerinde seçici olacaksın elbet ama her vakit fıstık gibi kızları sikeceğini sanma.” dedi.

Bende “Bakarız hale göre.” dedim. Gülcan “Son bir şey daha var. Erkeklerle de birlikte olabilirsin. Bu sana kalmış birşey pasif olmana lüzum yok ama kendisine aktif arayan çok çok şahıs var ve genellikle pasif erkekler en azgın kadından bile daha azgın olabiliyorlar. O yüzden onları mutlu etmek çok zor esasen pasif erkekler genellikle 2-3 şahıs ile yatarlar.” dedi. Bende “Tamamdır.” dedim. Gülcan “Her an seyahate hazır ol yalnızca bir gecelik bir iş değil bu birtakım durumlarda bir kadın seni 1 haftalık tatilinde yanısıra götürmek isteyebilir. Yani tatil yapacağın günler hiç belli olmaz.” dedi. Bende “Sorun değil.” dedim. Gülcan “Peki o vakit bu kuralları da ezberlediysen problem yok.” dedi ve çantasından bir zarf çıkartarak bana uzattı. Gülümseyerek “Bu da işinde kullanacağın telefon hattı senden telefon isteyenler olacaktır şayet memnun olurlarsa o yüzden onlara bu numaranı verirsin, çok içten olduklarına kendi numaranı verirsin.” dedi.

Gülcan çekmeceden bir telefon kutusu çıkartıp bana uzatarak “Bu da benim hediyem sana yeni bir telefon hem de çift hat girişi var rahat olur.” dedi. Bende gülümseyerek “Teşekkürler ama ben şunların altından nasıl kalkacağım bilmiyorum.” dedim. Gülcan gülerek “Sadece işini iyi yap yeter.” dedi. Gülcan gülümseyerek “Birazdan bir arkadaşım istikbal etrafı çok geniştir. Onunla iyi bir gün geçirirsen bir daha gerilemezsin.” dedi. Gülümsedim ve “Tamamdır.” dedim. Yarım saat sonra kapı çaldı. Hizmetçi kapıyı açtığında ikimizde ayağa kalktık ve kapıya doğru ilerledik. Gülcan hanım evvelce gelen bayanı karşıladıktan sonra hizmetçiye “Sen bugün izinlisin.” dedi. Hizmetçi derhal evi terk etti. Bende tanıştım bayanla, ismi Ayfer’miş.

İçeriye geçtik, Ayfer ile tanışmaya devam ediyordum. 35 yaşındaymış kendisi ve bir magazin dergisinde yöneticilik yapıyormuş. 1.55 boylarında, kızıl saçlı ve beyaz tenli bir kadındı. Yolda görsem ağzımın suyu aka aka bakacağım cinsten bir kadınken birazdan birlikte olacaktık. Kalçaları dolgundu, göğüsleri ise çok büyük ve yuvarlaktı. Üstünde ki beyaz gömlekten patlayıp çıkacak gibi duruyordu. Biraz sohbet ettikten sonra Ayfer bana “Genç hiç heyecanlı değil gibi, çok soğukkanlı.” dedi ve gülüştüler. Bende “İşim bu.” dedim. Ayfer “Ooo baya iddialısın. Hadi gel bakalım.” dedi ve ayağa kalktı. Elimden tuttu ve “Senin odana geçiyoruz tatlım.” dedi. Gülcan “Tamamdır bebeğim.” dedi ve Gülcan TV izlerken bizde merdivenlerden yatak odasına çıktık. sex hikayeleri

Kendimi biraz yorgun hissediyordum zira yalnızca 3 saat kadar uyuyabilmiştim. Ayfer benim uykumu açacak gibiydi. Odadan içeriye girer girmez dudaklarıma yapıştı ve öpüşe öpüşe yatağa kadar ilerledik. Ayfer bir yandan da benim üzerimdekileri çıkartıyordu. Yarı çıplak kaldım en sonucunda ve pantolonuma sıra geldi. Pantolonumun butonunu çözdükten sonra aniden boxerımla birlikte aşağıya indirdi. Ayfer “Hadi yat yatağa.” dedi. Sırt üstü uzandığımda “Yüz üstü yat.” dedi. Anlam veremedim ama dediğini yaptım ve yüz üstü yatağa uzandım. Ayfer bacaklarımın arasına geçti ve kalçalarımı okşamaya başladı. Kalçalarımda tüy yoktur yani bırakmayı sevmem sıksık alırım. Ayfer kalçalarımı okşayıp ara sıra tokatlar atmaya başladı.

Bir şey diyemedim. Gülcan’a söz vermiştim ne de olsa fazlası şeye karşı çıkmayacağım diye kalçalarımı biraz tokatladıktan sonra yanaklarını ayırıp göt deliğimi dillemeye başladı. İlk defa birisi göt deliğimi yaladığından müthiş tahrik olmuştum. Aşırı beğeni alıyordum, bir yandan da elini penisime attı ve alttan okşamaya başladı. Belimden tutarak beni biraz domalma pozisyonuna getirdi ve öyle yalamaya başladı. Sikimi okşadıkça iyice beğenie geliyordum ve çok geçmeden “Boşalacağım.” dedim. Ayfer “Tamam bebeğim rahat bırak kendini.” dedi ve bir vakit sonra biraz Ayfer’in avcuna, biraz da çarşaflara boşalmaya başladım. Ayfer kalçama bir tokat attı ve “Tamam sırt üstü yat bakalım.” dedi. Sırt üstü yattığımda sikimi ağzına aldı. O kadar güzel yalıyordu ki anlar içersinde yeniden ereksiyona ulaştım.

Ayfer üstünde ki gömleği ve altında ki kumaş pantolonu çıkarttı. Kırmızı grup bir iç çamaşırı vardı ve ikisini de çıkarttıktan sonra amını yalatmadan direkt kucağıma oturup zıplamaya başladı. O zıpladıkça hayran olduğum büyük göğüsleri de zıplıyordu. Biraz doğrulup göğüslerini yalamaya başladım. Göğüslerini yalarken oda daha süratli zıplıyordu. Odanın kapısı açıktı ve yüksek ses çıkarma sesleri Gülcan’a kadar gidiyordu. Ayfer 15 dakika enerjisi kesilmeden üzerimde zıpladı. Ben bile onun bu enerjisine adeta hayran olmuştum. Bir yandan da göğüslerini okşamakla meşguldüm tabii ki Ayfer daha sonra aniden duraksadı ve başını öne eğdi. Kızıl saçları yüzünü kapatıyordu ve yüz ifadesini göremiyordum. Kısık kısık inlerken kasılmaya başladı ve aniden orgazm oldu. seks hikayeleri
Ayfer daha sonra aniden kendini yana attı ve dinlenmeye başladı. Bende bacaklarının arasına girdim ve amını yalamaya başladım. Amını yaladıkça biraz daha inlemesi artıyordu ama hâlâ tam olarak kendisine gelememişti. O kendisine gelene kadar amını yaladım. Klitorisini okşamaya başladım ve iyice onu beğenilendirmeye çalışıyordum. Bu arada “Nasıl gidiyor?” diye bir ses geldi. Gülcan odanın kapısında bize bakıyordu. Ayfer yalnızca eliyle (Süper!) işareti yaptı. Amını yalamayı kestim ve yeniden amına girmeye başladım. Ayfer’in küçük küçük inlemeleri tekrar artmaya başlamıştı. Bende yeniden boşalabilmek üzereydim ne de olsa 20 dakikadır boşalmıyordum. Amına son bir kaç vuruş daha vurduktan sonra çıkartıp göbeğine boşalmaya başladım. Göbeğine boşalmam tamamlanınca kalktım ve duşa girdim. Duşumu alıp çıktığımda Ayfer hâlâ yatakta yatıyordu.

Sex hikaye - Seks hikayeleri - Sikiş hikayeler:

  • Ama boşalan hikayeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir