Parayla Sikişen Bir Orospuyum

Merhabalar, arkadaşlar İyisinizdir umarım, Sİzlere escort sex hikayemi anlatmak istiyorum! Aslında bir erkeğin altına parasız yatmak artık bana mantıksız geliyor.. Am sikeceksen parasını vereceksin düdüğü çalacaksın abi…; )

Bodrumda yaşıyorum esasen oranın yerlisi olduğum amacıyla aşaması söylemek istemiyorum ama genellikle evli olduğum amacıyla çok çalışmam ama son dönemlerde bu ailenin iyi olduğunu, çalışırsam bir şey olmayacağı kocamın dostu söyleyince parasal sıkıntılar yüzünden kabul etmek mecburiyetinde kaldım.

27 yaşındayım çalışmaya gittiğim ev son derece lüx ama ev çok büyükte tek çalışan benim esasen onlar da yazlık amacıyla gelmişler 3 ay. Bu 3 ay birlikte çalışacağım derken ilk eve gittiğim gün evin 18 ve 19 yaşlarındaki iki oğlu havuzda yüzüyorlardı ama kapalı bir bahçede olmalarına rağmen iki kardeş su içersinde çırıl çıplaklardı ben ne olduğunu anlamadım hem de başta anlamadım bile. Beni limonata götürmem amacıyla çağırdılar ve biri dışarı çıktığında sikini gördüm çok büyükte, kalın ve uzundu ki kalkmamıştı da.

Kocamın siki gibi kıllı değildi, aradan 2-3 gün geçti şunları sıksık çıplak görüyordum ki mutfakta iken ben şunlar geldi. Naber diye benden yaşça ufak olmalarına rağmen cidden hoşuma gitmişlerdi ki kocama bile söylemedim onların bana öyle davrandıklarını.

Mutfakta beni ikisi aynı anda siktiler ve dışarı çıkarken içlerinden büyük olan pantolonumun cebine bir şey koydu annemler birazdan gelir sakın ama sakın bilmesinler bunu dedi. Ben esasen söylemezdim ama cebime baktım 4000 gördüm çok heyecanlandım ki aradan iki gün geçmedi şunlar kuzenleri 2 oğlanı da yanlarına almışlar alçakta boş olan bahçıvan kulübesine çağırdılar beni 4 erkek ben sıksık sakso çekmek halinde kaldım. Ağzım acıyor yoruldum derken şunlar beni amdan götten sikmeye başladı amım neyse de götüm ilkti çok acıdı ama tam 12000 daha kazanmama namacıyla oldu bu hadise tekrar olsa tekrar yaparım. Artık götten veriyorum! Anal sikişi erkeklerin çok hoşuna gittiği için.. Bende kremleyerek götümü siktiriyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir