Kuzenim Arkadan Sikmemi İstedi

Merhabalar, Arkadaşlar anlatacağım hikaye, ensest kuzen seks hikayesidir.. Uzun zaman önce Beraber olduğum ama hala aklımda olan.. Çıtır güzelinle Olan mazimizi anlatma kararı aldım.. Ben daha evvelce hiç anal seks denememiştim ama başkalarının anlattıkları ile ne kadar güzel bir şey bulunduğunun farkındaydım. Ama bir de acısını da biliyordum o yüzden hiçbir kıza bu acıyı yaşatmak istememiştim. Esasında kuzenimle yaşadığım temasta ben önden sikmek istemiştim de arkadan sikmeye o beni ikna etti. O kadar çok anal seks istedi ki ben de bundan sonra onu kıramadım ve anal seks isteğini kabul ettim. Bu arada biraz size kuzenimden de konuşmak istiyorum. teyzemin kızı olan kuzenimin adı yeliz. Çok samimiyizdir ve bize de sıksık gelip gider. Yeliz biraz azgın bir kızdı ve hiç boş durmazdı. Sürekli sevgilileri olur bunu da bize gelip anlatırdı. Ablamla araları çok iyi bulunduğu amacıyla ona anlatırken ben de dinliyordum. Onun anlattığı hikayeler yüzünden sıksık azıyor ve banyoda 31 çekmeye gidiyordum ve bu sırada da onu hayal ediyordum.

Neyse lafı çok uzatmak istemiyorum ve size biraz kuzenim yelizle aramda geride bıraktığımız seks öyküsünü anlatmak istiyorum. O gün tekrar bize gelmişti gerçekte ailemin de evde bulunduğunu sanmış ama ben evde tek başınaydım. Daha evvelce kuzenim bulunduğu amacıyla hayalini kurmaktan bile utanıyordum ama o gün nedense ilk defa ona alıcı gözle bakabildim. Çok dar bir tayt vardı üstünde ve kalçaları açıkça belli oluyordu. Çok hoşuma gitmişti bu görüntüsü ve o an nedense içim kıpırdanmaya başladı. Onu sikmek istiyordum bundan sonra. Tabi kuzenim de bu durumun farkına vardı. Beni sikmek mi istiyorsun hayırdır diyerek gülmeye başladı. Ben de her yerin ortada bu tür dolaşırsan tabii ki bakarım diyerek güldüm. O vakit bu yaşananların aramızda kalacak söz ver dedi bana. Ben de tamam söz dedim zira ne gerçekletireceğini merak ediyordum.

Birden çıldırmış gibi dudaklarıma yapıştı. Sanki karşımdaki karşımdaki kuzenim değil de bir fahişeydi. Dudaklarımo nerdeyse kopartacak gibi öpüyor emiyordu. Ben de ona karşılık verdim zira kendime bundan sonra engel olmam olası değildi. Onu öperken de yarrağım aniden kalktı. Nasıl oldu ben de anlamadım ama yarrağım taş gibi olmuştu. Uzun süredir o da yarrak yememişti belli ki. Azmış bir durumda beni öpüyor nerdeyse dudaklarımı yemeye çalışıyordu. Ben de dudaklarımı bırakması amacıyla yarrağımı dışarıya çıkardım ve ona yalamasını söyledim. O kadar hevesli yalıyordu ki adeta taşşaklarımı da ağzına alacak gibiydi. O anda daha boşalacak hale gelmiştim. Ama tekrar de dayanmaya çalıştım. Bu yüzden de yarrağımı ağzından çekmem gerekti. Sonra da onu alıp koltuğa oturttum.

Hemen bacaklarını iki yana açtım ve amına yumuldum. Dil darbelerimle onu delirtiyordum. Ben yaladıkça kuzenim deliriyordu. Dilim amının ortamında sik vazifiyeti görüyor onu sikiyordu adeta. Ben yalarken onun amından da beğeni suları oldukça akmaya başlamıştı. Ben de dilimi derhal göt deliğine yönelttim. Kuzenim derhal beni götümden sik diye inlemeye başladı. Ben de acımasın dedim. Yok acımaz sik sen dedi. O vakit domal dedim ve derhal dediğimi yaparak önümde domaldı. Ben de yarrağımı göt deliğine dayadım ve yavaş yavaş amacıylae itmeye başladım. basitçe girmişti daha evvelce götünden verilen çok belli oluyordu. Ben de tamamiyle yarrağımı götüne soktuğumda biraz bekledim ve git gel yapmaya başladım. süratli bir şekilde götünü sikiyordum. Ben süratli süratli gidip gelir iken o da bana daha süratli diye bağırıyordu. Zaten kendimi zor tutuyordum daha çok dayanamadım ve götünün amacıylae boşaldım. O günden sonra da göt deliğinden sikmeye başladım sıksık.

Sex hikaye - Seks hikayeleri - Sikiş hikayeler:

  • kuzen anal hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir