Kocamı Yiğeniyle Aldattım

Merhabalar, arkadaşlar Uzun süredir bu sitede ensest hikayeler, veya kocasını aldatan kadınlar hikayesini okudukça Benimde kadınlık duygularım kabarıyor.. Hatta şuan amcığım Islak bir şekilde yazıyorum Kocamı neden aldattım konusuna gelirsek! Yatakta hiç iyi değil. Ama ben 40 yaşındayım daha! Sikişmek benimde hakkım değilmi? Ben 40 yaşında bir bayanım ve kendimi benden 15 yaş kadar ufak olan kocamın yiğenine siktirdim. Adı serkan’ dı Serkan hem genç hem de yakışıklı bir gençti ama o vakte kadar o benim gözümde bir gençti ama biz kocamla çok iyi anlaşamıyorduk bu amaçla de aramız kötüydü natural olarakta bu bizim cinsel hayatımıza yansıyordu. Hatta o  kadar çok yansıyordu ki yok denecek kadar azdı diyebilirim. Serkan ile sıksık olarak göz göze geldiğimiz olurdu gerektiğince da anlaşırdık onunla bu bakışmalar bende farklı hisler uyandırmıştu ona karşı komplike hisler hissediyordum. Biliyordum o da benim amacıyla aynı şeyleri düşünüyordum zira onu birkaç kez memelerime bakarken yakalamıştım.

sex hikaye

O gün evde sütyen ile geziyordum aniden kapı çalındı ve kimsenin gelmeyeceğini ön görü ettiğim amacıyla kapıyı açtım ve gerisinde duruyordum baktım kapıyı çalan Serkan ve kendime hakim olamadan gel Serkan içeri dedim o da direk girip beni öyle görünce aniden şok oldu geç sen dedim içeri oturma odasına geçti oturdu ben karşısında sütyenle duruyordum ve memelerim sütyenimin kenarlarından taşmıştı. Serkan’ a bana karşı ne hissediyorsun direk söyle dedim o da bana seni istiyorum dedi benim hiç duymadığım bir cümle bulunduğu amacıyla biraz utanmıştım da doğrusu ve yavaş yavaş bana yaklaşmaya başlamıştı memelerimi ellemeye başladı o anda meme başlarım dimdik olmuştu esasen uzun bir süreden beri de eşim bana dokunmadığı amacıyla azmış bir durumdaydım.

ensest hikaye

Ben de ona sarıldım ve o benim direk olarak memelerime yumuldu. Tenim bembeyazdı ve büyük sayılabilecek memelerim vardı o bundan sonra iyice kudurmuştu ve memelerime öyle davranıyordu ki onlar sanki onun evlatlarıydı öpüyor yalıyor okşuyor sıkıyor dilini gezdiriyor özetle her şey sona meme başlarımı ağzına alarak emmeye başladı ve beni soyuyordu ben bundan sonra iyice kıvama gelmiştim ve kırmızı kilotumla kalmıştım karşısında ben de aynen onun beni soyduğu gibi onu soymaya başladım ve külotunu çıkardıktan sonra karşısında dizlerimin üstüne çökerek yalamaya başladım çok büyükte yarağını galiba ilk kez oluyordu şunlar ona zira kudurmuş gibiydi. Sikini taşağını göt deliğine kadar yaladım yalanacak bir şey kalmamıştı neredeyse onun altında. Sonra beni domaltarak arkama geçti ve yavaş yavaş sikmeye başladı ben de ona hadi Serkan göster kendini daha sert sik beni sik beni diye tempo vermeye başladım ben dedikçe o köklüyordu bana  o siktikçe memelerim tavan yapıp sallanıyordu sonra götümden sikti ve boşaldı göt deliğime bundan sonra sıra bende dedim ve ne gerçekletireceğini sordu ben de sırt üstü yattım ve bacaklarımı ayırdım ona yala dedim o da diliyle beni sike sike boşalttı ben garip rahatlamıştım zira çok uzun vakittir azmıştım bundan sonra fırsat bulduğumuz her vakit sikişiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir