Kızlık Bozma Sex hikaye 2018

Çok güzel bir sevgilim vardı ve uzun vakitdir çıkıyorduk, güzel sevgilimle bir gün izmir bornova’da kafeterya’ya gittik ve bakire olan kız arkadaşımla sex ile ilgili ve cinsellik ile ilgili biraz konuşmaya başladık. Güzel sevgilim beni uzun vakittir azdırıyor ve bakire bulunduğu amacıyla ona dokunamıyordum.

Yine günlerden bir gün sevgilimle bir partiye katıldık çok güzel ve dinamik bir partiydi, sevgilimle birlikte bir odaya çıkarak orada içkinin gösterdiği sarhoşluk ile kendimizi kaybettik ve bakire sevgilimin o gece kızlığını bilincim yerimde olmadan bozdum. Sevgilim kendisine geldiği vakit ağlıyordu ve ne gerçekletireceğini düşünüyordu , bana benimle evlen beni bu tür bırakma dedi , bende onu çok seviyordum ve işimi yoluna kattıktan sonra evleneceğimizi söyledim.

Bu sevgilimi birazda olsa rahatlattı ve uzun bir vakit temasa girmeye devam ettik, bakire olan sevgilim her temasa gireceğimiz vakit daha ateşli oluyor ve daha çok istiyordu. Artık ona vakit ayırmaktan işime gidemiyordum ve iş yerinde vakitkli bel ağrısı çekiyordum. Geçen vakitle birlikte sevgilim benden her gün temasa girmek istediğini ve her gün bir yerde buluşarak temasa girmek istediğini söylemişti.

Bende onu çok arzuluyordum ancak her gün temasa girmekten bel ağrısı sorunu çekiyor ve gün geçtikçe sex gerçekleştirmekten soğumaya başladım. Çok tatlı ve çok seksi giyinen sevgilim beni her halu karda azdırıyor ve temasa beni olağanüstü bir kuvvetle başlatıyordu.

O an kendimi yitiriyor ve onunla görkemli bir şekilde sikiş yapmaya başlıyordum, çok ateşli ve çok güzel olmasının bende yaptığı tesiri ben bile farket’miyor ve bir anda kendimi onun üzerinde buluyordum. Bu güzel birliktelik 3 sene kadar sürdü ve dahada sürmeye devam ediyor, şu an merak ettiğim şayet ben sevgilimden uzak kalırsam bensiz ve ilişkisiz dayanabilecek’mi ya da temasa girmeden durabilecek’mi bilemiyorum.

Onu çok seviyorum oda beni çok seviyor ama her gün alıştığımız sex tutkumuz bizi nasıl bir yola sürükleyecek buda benim aklımı karıştırıyor, vakit her şeyin ilacı diyorlar ama sex’in bir vakityi ya da ilacı yok tek ilaç, vakitkli sex yapmak, temasa girmek.

Şu an sevgilimle buluşmaya gidiyorum birazdan güzel bir yerde yemek yiyerek birlikte olacağız, istiyorum’ki bu birliktelik her vakit devam etsin ve her vakit sevgilim benimle temasa girsin, beni aldatmasına yada bırakmasına dayanamam zira onu çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir