Kızımı Artık Karım Yaptım Sikiyorum hergün

Merhaba arkadaşlar ben Eskişehir’den Kazım 48 yaşında devlet memurluğundan emekli bir erkeğim. uzun süretir burada yazılan hikayeleri ilgiyle takip ediyorum. Esasında benimde paylaşmak istediğim bir hikayem var. Bu hikayeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Benim hikayem 2 sene evvelce yaşandı. 2 sene evvelce karımın annesinin yanına köye gitmesinden sonra tek kızım olan ve hala bekar olan Canan’la beraber evde kaldık. Canan okumadı ev kızı oldu hala da bekar. Dış dünyaya kapalı bir kız. Ben onun bu durumundan gerektiğince rahatsız olsam hem de hastaneye de götürsem bir yararı olmadı. İkimiz evde kaldığımızda iyi süre geçirmeye başladık. Sohbeti iyidir Cananın. Karımın yokluğunda canım sıkılmadı. Ama asıl hadise daha ileri gecelerde patladı. Canan duşa girdiğinde benim alet hareketlenince olanlar oldu.

Canan öğleden sonra duşa girmişti ben onu elinde iç çamaşırlarıyla girerken görmüştüm ve aletim oldukça hareketlenmişti. Hemen banyonun kapısına gidip kapının deliğinden Cananın duş alışını izlemeye başladım. O kadar görkemli görünüyordu ki ben bir yandan 31 çekmeye başlamıştım bile. Canan bedenine her dokunuşunda kendimi yerine koydum ve daha çok kendimden geçtim. Daha çok dayanamayıp banyonun amacıylae girdim. Canan köpüklü bir durumda öylece şaşkınlıkla kaldı. Şaşkınlıktan dili tutulmuş gibiydi. Hızlı bir şekilde yanına gittim ve “istersen seni köpükleyebilirim kızım” dedim. Tepkisizdi ve korkuyordu. Onu sakinleştirmek amacıyla derhal köpüklemeye ve bu bahaneyle de bedeninu okşamaya başladım. Zevk alacağını biliyordum. Göğüslerine özen gösterirken Canan oldukça etkilenmişti. Bunu fark edince işime devam ettim. Göğüslerinden koparak taze ve ellenmemiş sıfır amına indim. Taze bir am en ihtiyacım olan şeydi görür görmez kokladım ve okşamaya başladım. Bu beğenii karım bile tattıramamıştı bana.

Ona her dokunuşumda kendimi yenilenmiş ve tazelenmiş hissediyordum. Mükemmel bir beğeni veriyordu bana. Islak bedeniyla daha çok tahrik oluyor ve daha çok arzuluyordum. Canan da ortama ayak uydurmaya başlamıştı. Artık kendisi bana yakınlaşıyor ve deli gibi istiyordu. Onun seksi ve parlak bedeni suyun altında daha görkemli bir hal alıyordu. Ben bundan sonra kendimden geçmiştim bulutların üstünde uçuyordum adeta. Cananın amından girdiğim gibi kızlığını bozdum ve sert bir şekilde sikmeye başladım. Canan acıdan kıvransa da bu daha sonra konumunu beğenie bıraktı. Artık o da alışmıştı yarağın tadına üstünden birkaç ay geçti karım geri döndü biz o dönene kadar bu işe devam ettik ama Canan tadına doyamamış olacak ki annesi döndükten sonra da gizli gizli gerçekleştirme istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir