Karımı Kardeşinle Aldattım

Merhabalar, Ensest hikaye severler! Karım ev de yokken! Çıtır güzel Baldızımla yaşadığım gerçek sex hikayelerini anlatmak istiyorum umarım hoşunuza gider..O vakitler ben 23 yaşındaydın yani iki yıl evvelce ki vakitler o vakitler Ayça ile nişanlıydım. Nişanlımı çok seviyordum ve aslında severek evlendik. Nişanlımın kardeşi ise o vakitler 17 yaşındaydı ve daha bedeni yeni yeni gelişiyordu. Neyse biz evlendik 2 yıl geçmişti ve baldızım ara sıra bize kalmaya geliyordu. Baldız da tam baldızdı ama bedeni tam olarak şekillendi ve ablası gibi taş bir hatun oldu. İri göğüsler tam sporcu kalçası çok güzeldi. Spor salonuna gidiyodu esasen o yüzden squat falan fiziği on numaraydı.

Ben ablasını sürekli sikiyordum ama bundan sonra o bana yetmiyordu bende baldızımı gözüme kestirmiştim ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyordum. Sürekli bunun amacıyla bir yol aradım ama bir türlü bulamıyordum neyse ben kafamda kuruyordum ne yapabilirim diye ama sonucunda bir yol bulacaktım. Esasında aklımda ikisini aynı anda sikmek vardı ama bu şimdi ilk etapta gerektiğince zor olurdu. Bende hiç suyu bulandırmayayım diye niyetimi çok belli etmedim. Yine bir gün bizim baldız bize kalmaya gelmiş. Eşiminde o gün mesaisi var gece 10 de gelecek. Bende 5 te geldim eve baldızla bir güzel yemek yedik. Yemekten sonra oturduk balkona sohbet ediyor idik. Sohbet ilerledi nereden geldiyse anlamadım ama karımla benim seks hayatıma geldi o konular olunca benim sikim kalktı baldızında yavaştan ıslandığını hissettim ve içeri girdik.

İçerde çok büyük bir yakınlaşma oldu ve hiçbir şey demeden ellerimi götüne attım okşuyordum. Sesini çıkartmıyordu bende doğru yoldaydım. Hiç çok uğraşmadan eşofmanını sıyırdım ve sikimi çıkarttım ilk seferde soktum. Sokmamla onun inlemesi bir oldu onun inlemesi beni daha çok tahrik ediyor idi ve ben daha süratli sokuyordum. Sonra pozisyon değiştirdik koltuğa oturdum ve onu kucağıma aldım. Oda işini çok iyi yapıyor kucağımda harika bir biçimde zıplıyordu. O zıpladıkça onla birlikte memeleride zıplıyordu ve sonucunda sikimi çıkarttım ve göbeğine boşaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir