Hırçın Gözlerin Seksiliği

Merhabalar ismim Alp. O zaman 21 yaşında 1.88 boyunda fit sayılabilecek, tabir-i caizse tüysüz biriyim fakat karakteristik olarak fazlasıyla asosyalim. Youtube de Can isminde bir çocukla karşılaştım ve başka bir sosyal medya hesabından takip etmeye başladım fakat yazmaya çekiniyordum. Bir gün sınava giderken tıklım tıklım otobüste önümdeki ayağıma basınca ”dikkatli olun” diye ihtarda bulundum, yüzünü dönmesiyle şok yaşadım çünkü bu Can’dı. 2-3 dakika bakıştık sadece ve müsaitsen bir cafede oturabilir miyiz diye sordum. Kabul etti, onun hakkındaki tüm düşüncelerimi beyan ettim o özür diledi vs. derken arkadaş olduk. Sürekli sohbet içerisindeyiz arada buluşuyoruz.

Aradan bi 3 ay geçti ve evime gelmek istedi, kabul ettim. Bazı ciddi düşünceleri olduğunu söyledi. Çok utangaç fakat bir o kadar cana yakın ve sıcak kanlı birisidir. Sevgili olmak istediğini, kendisini yanlış anlamamamı istedi ve bunun gibi cümleler ardından bende niyetimi belli ettim. Aradan 1 ay geçti cinsel muhabbetler açıldı. Bu arada kendisi de benle yaşıt 1.75 boyunda ve fit ve dolgun popolu ayrıca erkeksi birisi.

Şakalaşmalarla birlikte bu sefer ben atıldım ve yapalım mı dedim, çekindiğini söyledi çünkü ilk defa yapacaktı benim ise lisede sadece kızlarla ilişkim olmuştu. Geldi bana bi gün, ilk önce temizliğini vs. tazeledi (biliyorsunuz). Salondaki rahat koltukta kucağıma oturdu ve öpüşmeye başladık, çok tatlıydı dudakları, yavaş yavaş birbirimizi soyuyorduk bir yandan. Kendisi tamamen çıplaktı, benim ise sadece boxer kalmıştı altımda. onuda dizlerime kadar indirdi ve yarı ereksiyon penisimi görünce başka zaman yapmak istediğini söyledi.Zor bela iknadan sonra eline almasını sağladım ve ağzına verdim. Fazlasıyla amatördü, dişleri değdikçe irkiliyordum fakat sora toparladı. Alabildiği kadar alıyordu, ilk defa bir erkeğin sakso çekmesi oldukça haz veriyordu bana da. Bende onun meme uçlarını sıkıyor ve ara ara da orta parmağımla deliğine masaj yapıyordum.

Penisim tam ereksiyon olmuştu artık, onun penisi de oldukça temiz ve güzeldi, zorla ikna ettim ve kıyak geçerek bir güzel sakso çektim, hemen ucundan zevk suları akmaya başlamıştı zaten. Koltuğun yanındaki yüksekliğe onu domalttım ve arkasına geçtiğimde gördüğüm o manzara, tertemiz pespembe harika bir delik, pürüzsüz cilt. Güzelce dillemeye başladım. Dilim her deliğine girdiğinde ahh çekiyordu. Bir elimle pensini aşağı doğru çekeleştirip diğer elimlede deliğini parmaklıyordum. belki bi 10-15 dakika dilledim. Doğrulttum ve belinden kendime çekip dudaklarını sömürmeye başladım, o hırçın bakışları beni benden alıyordu.

Tekrar domalttım koltuğa, kayganlaştırıcı sürerek yavaş yavaş girmeye başladım. Penisimin kafası girene kadar oldukça cebelleştik. Lop diye kafası girdiğinde ki o haz, kavruluyor deliğinin içi, daracık. ileri geri yapıyorum sadece penisimin derisi hareket ediyordu. Ben bunu iyice sikilecek hale getirene kadar evire çevire git gel yaptım. Daha sonra koltuğa oturdum ve onuda penisime oturttum, sırtı bana dönüktü, dolgun poposu ve incecik beliyle harika bir vücûdu vardı. Tabi evin içi bağrış kıyamet, canı çok acıyordu ve bi ara köklemeye çalışmamdan dolayı az bir kan gelmişti korkmuştu ama sadece bir kere olduğundan umursamadı sonra. İkimizde delice bir zevk içerisindeydik. Kucağıma alıp duvara yasladım ve orada da tatmin olana kadar siktim. Ardından yatak odama geçtik. Güzel bi sakso çekti ve tekrar sikmeye devam ettim. Her pozisyonu deniyorduk, yatağa yüz üstü dümdüz yatırdım üzerine çıktım ve bacaklarına oturup poposunu iki yana ayırdım, deliğine tükürdükten sonra yavaş yavaş gene içine saldım penisimi,sonra gene domalttım lap lap lap kendime her çektiğimde ki ses ritmikleşmişti artık. İlk defa orada patladım içine, gözleri kaymıştı o an zevkten. İçinden çıktığımda başını eğdirerek bacak arasından deliğinden taşaklarına oradan yatağa süzülen döllerimi izlettim. Sırtüstü çevirdim, bacaklarını belime doladım, sikini sımsıkı tutarak kıpkırmızı olan deliğine tekrar girdim.

Onuda bir yandan sikerken, elimle boşalttıktan sonra biraz dinlendik ve duşa girdik. Suyun altında birbirimize sarıldık ve aşk ifadeleri sarfettik. O hırçın bakışları o kadar seksi ki, suyun altında da bir posta girdim buna. En son gece yatmadan evvel sakso çekti ve ağzına boşaldım, döllerimi de tattırdım.

Şuan 2.senemizdeyiz ve mutluyuz. Tabi çevremizde 5-6 kişi anca biliyordur durumu. Evdeyken sex günü olarak belirlediğimiz günlerde ikimizde tüm gün çıplak duruyoruz en fazla boxerle ve gördüğüm yerde hemen giriyorum. mutfak, banyo vs. farketmiyor. Film izlerken bir yandan birinin sakso çekmesi muhteşem bir duygu. Kendisine teklif ettim beni sikebileceğini ama ikna edemedim halâ. Zaten ondan başkasına da o lüksü tanımam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir