Dayımın Sekreteri Tuba Beni Azdırdı Ve Siktim

Her ziyarete gittiğimde hep onda gaslım kalıyordu. Dayım bu durumdan şüphelenmese de kadın bunu anlamıştı. Bigün dayım yokken gittim ve sohbet etmeye başladım ve ona çaktırmadan niyetimi belli ettim.

Sekreter Tuba ile söyleşi ettikçe yumuşuyor ve gevşemeye başlıyordu. Arada bir dosyaları düzeltme ayaklarına raflarla oynarken dombalıyor, bana donuna kadar baldır bacak, göt ziyafeti çektiriyordu. Elimden gelse oracıkta yatırıp sikecektim. Bigün yine hazır giyim atölyesine gittim ve Tuba dayımın iki gmeşhurk iş için gittiğini söyledi. Gün bu gündü Tubayı sikecektim. Atölyede işçilerin büyük bölümü senelik izinlerine kullandıkları için ortalık sakindi.


Hunun üzerinde mini bir etek üstünde memelerinin üst kısmını açıkta bırakacak bir gömlek vardı. Sımsıkı vücudunu sarmış meme uçları belli oluyordu. Bir ara telefon çalınca Tuba ayakta mevzuşmaya başladı ve sırtını bana hafifçe dönüktü. Tubanın karpuz şeklinde götü tam karşımda seyrettikçe oldum yerde eriyip bitiyordum. Bu götü bir kerecik sikmek için bir servet verebilirdim. Ayrıca benim ki önümde dikleşmeye başlamıştı. Bende dayanamadım ve elimi Tubanın yuvarlak kalçasına atarak okşamaya başladım. Bunun üzerine Tuba dümenden önümden kaçıyor, azca sonra yine yanıma sokuluyordu. Sizin anlayacağınız Tubada kaşıntı başlamıştı. Birden ayağa kalktım ve arkadan Tubaya sarılıp telefonu kapattım. Tuba “Bir müşterimizdi ayıp oldu” diyince “Bırak şimdi işi filan deyip dayımın odasına götürdüm ve odayı kilitledim. Sonrasında gene Tubaya arkadan sarılıp kalkık yarağımı Tubanın götüne dayayıp elimi gömleğinin içinden sokarak lokum şeklinde memelerini sıkmaya okşamaya başladım. Tuba “Yapma Mert, yapma” diyor, ama bir taraftan da kalçalarını kalkık yarağıma bastırıyordu.


Tubanın boynunu kulak memesini yalayıp “Seni bir kere sikmeden ölürüm de bırakmam” dedim. Bunun üzerine Tuba “Bak aramızda kalacak. Dayın bir duyarsa beni derhal işten atar” dedi. “Tamam, canım elbette aramızda duracak. Bizler çocuk muyuz?” diyerek Tubanın ellerini masaya dayayıp önümde domalttım ve sonrasında da baldırlarından başlayarak dilimi bacaklarının her yerinde gezdirdim. Tangasını kenara çekerek akan zevk sularını yalamaya başladım. Bal küpünü öyle delicesine yalıyordum ki Tubadan çıkan sesler ve vücudunun titremeleri git gide artıyordu. Amından akan sular çoğalıyor ağzım yüzüm am suyuyla dolmuştu. Tubanın amını ve göt deliğini doyasıya yalayıp artık sikmek istiyordum. Beyaz tangasını aşağıya sıyırıp Tubanın top şeklinde bembeyaz götünü sıktım.


Yuvarlak ve dolgun kalçalarını avuçlayıp “Sana öyle bir sokacağım ki bayılacaksın. Yavrum, fahişem benim” diyerek iyice yarağımı amının üzerinde gezdirmeye başladım. Tuba içine sokmam için yalvarıyor ama ben onu dinlemiyor ve yalnız başını amının üstünde gezdirerek onu kudurtuyordum. Tuba önümde kıpır kıpır oynaşıp ” hadi sok artık erkeğim derken sesi titriyordu.. Yarağımı arkadan Tuba vıcık vıcık sulanmış amcığına yerleştirip ” Yeter ki sen iste fahişem diyip” bir anda sonuna kadar kökledim. Tubadan yükselen çığlık üzerine hemen ağzını elimle kapattım.
Siktikçe Tuba “ahhhhhhhh, offfffffff Hepsini Hepsini isterim Mert sik beni doya doya sik erkeğim ” diyordu. Kalçalarını avuçlayıp doya doya Tubayı sikmeye başladım. Ellerimi Tubanın saçlarına dolayıp kendime çekip canını acıtıyordum ve göz göze gelmemiz hoşuna gidiyordu. Karşımda at gibi siktirmek onu delirtiyor ve saçlarını kendime çekip göt yanaklarına vurdum tokatlarla kendinden geçiyordu. Tuba inim inim inliyordu. Tubayı dakikalarca bağırta bağlarırta siktim.

One Reply to “Dayımın Sekreteri Tuba Beni Azdırdı Ve Siktim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir